Bir İçim Su Güney

Bir İçim Su Güney

Güney Profil Bilgileri

Günaydınlar canlarım iyi sabahlar diliyorum yanaklarınızdan öpüyorum ismim Güney şimdiden heycanlandınız biliyorum aşklarım benimde işim tabiki sizi heycanlandırmak ve yerinizde durdurmamak fazla zamanınızı almadan kendimi anlatıyım üniversite öğrencisiyim 1.85 boyundayım ancak 57 kilom var balık etli bayan seven kişileri merakle bekliyorum eryaman escort kraliçesi ile görüşmek üzeresiniz. Unutmadan Oğlak burcuyum :). Çeşitli fantazileri benimle denemekten pişman olmayacaksın emin olabilirsin. Bilmeni isterimki seni tatmin etmekten mutlu olacağıma emin olabilirsin o yüzden hadi ara ve görüşelim hemen.

Güney Neden Herkes Tercih Ediyor

Daha önce görüştüklerinden memnun kalmadıysan Güney adında bir üniversitesi öğrencisi ile olurum dersen aşkına telefondan veya whatsapptan ulaşarak ister olduğun yere gelmemi istersen vereceğim adrese gelebilirsin. Ardından zevkli dakikalar start vermiş olacağız ve birlikte olduğumuz süre boyunca zevkin doruk noktasına ulaşacağız.

Bir İçim Su Güney ile Gece Nasıl Geçer ?

Aşkım şunlarıda bilmeni isterim bazı kriterlerim tabiki benimde var dolayısıyla bakımlı olman benim için ilk kriter. Şöylede bir olay var tabi bunlar hem senin sağlığın için hem benim sağlığım için o halde dikkat etmeyi ihmal etme sakın.